5 החברות שהכי משתלם לעבוד בהם בארץ


מה הישראלים מחפשים?

רובינו מעוניינים למצוא משרה בחברה חזקה, דהיינו, חברה עם גב כלכלי חזק אשר תשרוד תקופות משבר של המשק והכלכלה העולמית. רוב הישראלים רואים בחברות בינלאומיות את התשובה האידיאלית לגב כלכלי איתן ובטחון תעסוקתי לאורך זמן. פרמטרים נוספים אשר משפיעים על הבחירה הם המיתוג של החברה, תנאי השכר, גיל המועסקים, אפשרויות הקידום, האתגר של המשרה המוצעת וכמובן המוניטין של החברה.

מקום ראשון- מגיע לחברת אינטל

חברת אינטל אשר הוקמה ב- 1968 בארה"ב פועלת משנת 1974 בישראל ומוגדרת על ידי רבים כחברה שהכי משתלם לעבוד בה בישראל. בישראל עובדים בחברה זו מעל 5000 עובדים ובשנת 2012 חברת אינטל זכתה בפעם החמישית (ברציפות) כחברה בישראל שהכי טוב לעבודה בה. אינטל קולטת סטודנטים במחלקות החברה בירושלים, קריית גת, פתח תקווה, חיפה ויקום ומציעה להם תנאים יוצאים מן הכלל כמו למשל תוכנית רווחה, תקציב שנתי, שירותי קמפוס, בונוסים ועוד. העובדים של אינטל זוכים גם הם לשכר נאה, תנאים נלווים יוצאים מן הכלל ואפשרויות קידום רבות.

מקום שני- חברת חשמל

אין זה מקרי כי חברת החשמל היחידה בישראל מדורגת במקום שני ברשימת המקומות שכדאי לעבוד בהם. לחברת החשמל יצא מוניטין של חברה עם תנאים יוצאים מן הכלל, שכר יפה וחשמל בהנחה משמעותית או בחינם במקרים מסוימים. רוב האנשים מתלוננים כנגד התנאים וההטבות שהחברה מספקת לעובדיה אך ברגע בו יציעו להם להימנות בין עובדיה של חברה זו הם "יקפצו על ההצעה".

מקום שלישי- חברת טבע

המחקר והחדשנות העולמית באה לידי ביטוי בחברת טבע הישראלית. בחברה עובדים מעל ל- 6000 עובדים אשר מרוצים מהשכר, מהתנאים הנלווים, מחוסנה של החברה מבחינה כלכלית ומהפלטפורמה החדשנית שבה הם יכולים להתפתח.

מקום רביעי וחמישי- חברת HP ומיקרוסופט העולמיות

לא מפתיע שחברת HP אשר העפילה למקום הרביעי וחברת מיקרוסופט העולמית שהגיע למקום החמישי הן "חברות נחשקות". כאן מדובר על חברת היי טק בינלאומיות הקיימות שנים רבות, דבר המצביע על גב כלכלי איתן ואשר מתפתחות מדי שנה ויש הטוענים כי מביאות את מוצרי העתיד אלינו הצרכנים. בנוסף, חברות אלו מציעות אפשרויות קידום, אפשרויות רילוקיישן של תפקידים מעניינים בסניפים החברה במדינות אחרות ותנאים מצוינים לעובדים שלהם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *