5 טיפים חשובים שיהפכו את קורות החיים שלכם באנגלית למבוקשים

אנו נמליץ לכם על מספר טיפים לכתיבה באנגלית אשר יסייעו לכם להשיג את המשרה הנכספת, גם אם זוהי הפעם הראשונה שהינכם כותבים קורות חיים.

כיצד לכתוב קורות חיים באנגלית

  • פורמט – עליכם לשמור על פורמט מוכר ולהגיש את קורות החיים בהתאם. שימו לב כי הדברים רשומים בסדר היררכי, וכי אתם לא מדלגים משנה לשנה.כל מי שיקרא את קורות החיים שלכם, ירצה לראות את השלבים ההדרגתיים בחייכם, כאשר התפקיד האחרון שביצעתם הוא למעשה יהיה התפקיד הראשון שיופיע בקורות החיים שלכם.
  • סלנג – לעיתים השימוש שלנו בשפה האנגלית בחיי היום יום, מלווה בשימוש רב במילות סלנג אשר חלקן מקובלות, אך בקורות החיים שלכם, אל לכם להשתמש בסלנג וחשוב לשמור על שפה אחידה ללא שימוש במילים יוצאות דופן, גם אם אתם מורגלים להשתמש בהן בחיי היום יום.
  • תרגום – אם הינכם מתרגמים את קורות החיים שלכם מעברית לאנגלית, שימו לב כי התרגום אינו נעשה סימולטני, משום שכך עלולות להיות טעויות רבות בקורות החיים שלכם, והמסר אותו התכוונתם להעביר לא יהיה אותו המסר יותר ותחטאו בעניין. בבואכם לתרגם מסמך זה, פנו אך ורק לבעלי מקצוע מובילים בתחומם, כדי שהתרגום יותאם לקורא והשימוש בשפה האנגלית יהיה מושכל ובהתאם למסרים במסמך.
  • פרטים – בראש המסמך זכרו להוסיף את הפרטים האישיים שלכם, לרבות שמכם הפרטי ושם משפחה, שנת לידה, מקום מגורים ואולי החשוב מכל פרטי יצירת קשר, מספר הנייד בו תהיו זמינים וכתובת מייל.
  • מעט על עצמכם – בסוף המסמך, עוד לפני שאתם סוגרים אותו, הוסיפו מעט מידע אודות אישיותכם והתחביבים מהם אתם נהנים בשעות הפנאי. שימו לב כי אין אתם מפריזים בתיאורים אודותיכם, אך בהחלט חשוב שהמראיין יכיר אתכם מעט יותר מרצף העבודות אותן ביצעתם בעבר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *