חשבונית לשכיר – מגששים אחרי הדרך לעצמאות עסקית


להיות עצמאי ולהרגיש כמו שכיר

משמעותו של שירות חשבונית לשכיר היא שאתם יוצרים קשר עם חברה שמתמחה בשירות הנ"ל, ובעצם מקבלים הכוונה בעולם היזמות וההשקעה, ואף מתנהלים כשכירים לכל דבר. איך עובדת השיטה?

אותה חברה, ראשית, מדריכה אתכם בצעדים הראשונים שלכם בעולם היזמות – תייעץ לכם איפה להשקיע, תעזור לכם להתחיל מהשקעות קטנות עם סיכון קטן יחסית וכיו"ב.

בהמשך, אותה חברה בעצם עושה עבורכם את כל עבודת הניהול אל מול הרשויות השונות – ניהול של ספרי מס, ניהול ושמירה על המסמכים השונים, וגם חוסכת מכם תשלום ועבודה מול רואה חשבון הנפקת חשבוניות וכ"ו. בעצם אותן חברות הן כביכול הבעלים של אותו עסק – כאשר הן מפרישות לכם בכל חודש סכום קבוע של השכר שמגיע לכם בעקבות אותה השקעה, עם ניכויים קבועים על פי ההסכם שחתמתם. בנוסף, אותן חברות דואגות לכל הטבות שיש לשכירים – ביטוחים, ימי חופש, הוצאות של דלק, ציוד משרדי ועוד.

 

ואיך בוחרים את החברה הטובה ביותר?

השוק מלא בחברות שמציעות את השירות. כאשר אתם פונים אל חברה, חשוב מאד לבדוק מה הרקורד שלה בתחום, ולבדוק שהיא באמת אמינה, ולשמוע על פרויקטים שונים שמנוהלים תחתיה. חשוב לציין, כי השיטה היא חוקית לחלוטין, ואף אמינה יחסית, שכן היא מתאימה מאד כאמור לשכירים שעושים את צעדיהם הראשונים בעולם העצמאי. כאשר אתם יוצרים קשר עם חברה, חשוב גם לבדוק האם יש צורך בהתחייבות כלשהי – רוב החברות בארץ לא דורשות בהסכם התחייבות למשך זמן מסוים, ואתם יכולים לנתק את הקשר בכל עת שתחפצו. עם זאת חשוב לבדוק מהם בדיוק התנאים שאותה חברה מציעה, מהן העמלות שהיא דורשת, והאם אתם רואים את עצמכם מתנהלים בשיטה זו לטווח הארוך או הקצר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *