אימון מנהלים – למה, כמה ואיפה?


כיצד מתנהל אימון מנהלים

אם שאלתם את עצמכם במה יכול לסייע לכם אימון הרי שאת התשובות תוכלו לספק לעצמכם בחלק הבא:

בשלב ראשון באימון תגדירו יחד עם המאמן את היעדים אותם תרצו להגשים במהלך האימון, כאשר לכל יעד יוגדר תאריך יעד בו ליישום. את מספר הפגישות שתערכו עם המאמן תדעו מראש בהתאם לזמני המטרות ובהתאם לדרישות שלכם מעצמכם. כל האימון מתבצע במסגרת ברורה וידוע מראש, כך שלא תהיו מופתעים במהלך האימון.

 

האימון הוא אינטנסיבי ומתבצע בתקופה של מספר חודשים בודדים ולא נמרח על פני חודשים רבים מדי.

במהלך האימון תוכלו לרכוש כלים חדשים שטרם התנסיתם בהם אשר יובילו אתכם לאותה הצלחה בה אתם מעוניינים. בנוסף, במהלך האימון תעבדו על הרגלים חדשים אשר יובילו אתכם להצלחה.

 

אחד המכשולים בהם נתקלים מתאמנים רבים הוא הקיבעון בו הם חיים, אימון עוזר למנהלים לצאת מהקיבעון ולהתנסות בדרכים חדשות ליצירת הצלחה בעסק בו הם עובדים. עוד יצור האימון רמת ביטחון גבוהה מזו שיש לכם כיום בתור מנהלים. תוכלו להרגיש כבר בתחילתו של האימון כי אתם מסוגלים ליותר, ואף תהיה לכם מוטיבציה גבוה יותר.

 

כיצד בוחרים מאמן

אם החלטתם כי אימון עסקי למנהלים יכול לעזור לכם בהמשך הדרך, הרי כל שנותר לכם לעשות הוא למצוא את המאמן הנכון איתו תעברו את התהליך. אם יש לכם קולגות שנהנו משרותיו של מאמן עסקי בעבר, הרי שנכון להיעזר בהם לשם המלצות.

קחו בחשבון כי כיום לרוב המאמנים יש אתר אינטרנט בו הם רושמים אודותיהם, אודות הפעילויות השונות המוצעות לקהל הרחב (כולל סדנאות אימון למנהלים) וההמלצה הטובה ביותר היא לפנות אל אותו אתר אינטרנט להתרשם מהכתוב בו ולאחר מכן לקבוע פגישה עם אותו מאמן או חברה אשר מציעים לכם סדנאות אימון למנהלים או תהליך אימון אישי למנהלים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *