חיפוש עבודה לאנשים בדיור מוגן

יש כאלה שעבורם היא פשוט סוג של תחביב, שהם גם אוהבים לבצע בכל מקרה, ויש מי שעבורם העבודה היא חיונית, והם חייבים להרגיש שהם פועלים, והם אף מרגישים צעירים בכמה שנים כשהם עושים את זה. אז איך מוצאים עבודה בגיל השלישי? זכרו תמיד – ניסיון הוא יתרון. הניסיון שצברתם בתחום מסוים הוא תמיד יתרון טוב, וצריך לדעת למנף אותו ולנצל אותו. כשאתם כותבים קורות חיים שימו דגש על פרויקטים שניהלתם, על ידע מיוחד שהצטבר אצלכם, ואיזה כישורים מיוחדים אתם יכולים לתרום למקום העבודה.

 

שומרים על ראש פתוח

חברות רבות יודעות להעריך עובדים יצירתיים ומקוריים, שפתוחים לקבל ולהציע רעיונות חדשים. כאמור, הניסיון שלכם יכול דווקא להביא לחברות שונות רעיונות חדשים. חשוב גם שאתם מצדכם תהיו פתוחים לקבלת רעיונות חדשים, ולסביבת עבודה שונה ממה שהכרתם.

הוותק שלכם הוא יתרון גם בתהליך עצמו של חיפוש עבודה – במהלך השנים צברתם קשרים רבים עם אנשים רבים בתחומים שונים – זה הזמן להפעיל את אותם קשרים, ולבדוק היכן צריכים אתכם. בסופו של דבר, אלה הפירות שאתם קוטפים לאחר שנים שטיפחתם קשרים מקצועיים ואישיים.

עוד משהו שכדאי מאד לעשות, הוא לבדוק את קורות החיים שלכם. הקורות חיים שכותבים היום, שונים מהקורות חיים שנהוג היה לכתוב לפני 30 או 40 שנה, ומומלץ להיעזר באנשים צעירים שיעזרו לכם לכתוב קורות חיים עדכניים, שיהיו רלוונטיים עבור מקומות העבודה השונים.

 

ואיפה מוצאים עבודה?

בתהליך של חיפוש עבודה לאנשי דיור מוגן נפנה למספר מקורות אשר יעזרו לנו למצוא עבודה. המקור הראשון הוא האינטרנט – בוא ניתן למצוא לוחות דורשים רבים, כולל כאלה שמתמחים בפרסום משרות המיועדות לבני הגיל השלישי עקב הניסיון שלהם, או העובדה שהם לא דורשים לרוב עבודה במשרה מלאה. המקור השני הוא כמובן לוחות הדורשים השונים שיש בעיתונים, והמקור השלישי הוא חברות כח אדם שונות. חברות כח אדם יודעות לנתב את האנשים המתאימים אל המשרות המתאימות, ובמקרים רבים יש להן גם מחלקות מיוחדות המטפלות בבני הגיל השלישי המחפשים עבודה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *